Kdo jsme?

Kdo jsme?

Kulišárny vznikly v roce 2018, kdy se dvě maminky na MD Katka a Šárka domluvily, že si nebudou navzájem konkurovat, ale spojí se.

Z původních fb stránek U Kuličky a Šamael korálků vznikly naše Kulišárny.

Od té doby se toho událo opravdu hodně...

V roce 2018 jsme společně založily eshop, který byl původně zaměřený pouze na produkty z ,,kuliček,, - klipy na dudlíky, kousátka, závěsy na kočárek.

Ve stejném roce jsme se rozhodly rozšířit produkty eshopu o ručně šité kousky, které pro nás na začátku vyráběly další maminky na MD.

V roce 2019 jsme už měli spolupráci se dvěma šicími dílnami. S jednou ve Zruči nad Sázavou, kterou vede Marcela a s druhou ve Valašském Meziříčí, kterou vede Andrea. Obě tyto dámy taky pro Vás vytváří všechny nové střihy, které u nás vidíte.

V roce 2020 jsme vybudovali naší první šicí dílnu - koupili si vlastní šicí stroje, vytvořili prostor pro stříhání a skladování látek. Zaměstnali jsme naše první zaměstnance - švadlenky a střihačky.

V roce 2021 jsme do výroby přijali další dvě švadlenky, přestěhovali kanceláře a sklady do větších prostor.

A tím to určitě nekončí...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení