gtag('config', 'AW-821272888');
Sleva 15% na vše s kódem JARO15

PODMÍNKY VIDEO SPOLUPRÁCE NA ROK 2023

Dobrý den!

Jmenuji se Jitka a tohle je příběh ne o mně, ale o Vaši šikovnosti a snaze... o tom, jak si můžete vytvořit nový projekt a v něčem se realizovat. Můžete v tom najít koníček, ale i práci, která Vás bude živit.

 

NOVINKY PRO ŽENY (1)

 

Často od Vás (maminek na mateřské, začínajících i již zaběhlých influencerek) dostáváme nabídku na spolupráci s naši značkou. Bohužel kvůli malému počtu sledujících musíme většinu z Vás odmítnout. A tak jsme vymyslely tento projekt, do kterého se můžete zapojit všechny a šanci dostane každá z Vás. A kdo ví, třeba se z Vás stane úspěšný influencer či youtuber a bude Vás to jednou živit. Nebo si v tom naleznete svůj nový koníček, ve kterém se budete realizovat.

 

Podmínky spolupráce jsem nastavila, tak aby jste měli šanci opravdu všichni své dílo zveřejnit a pochlubit se. Odměnu a další spolupráci Však získají jen ti nejšikovnější. Spolupráce není časově omezena, tak své štěstí můžete zkoušet i vícekrát. Čím větší počet videí nám pošlete, tím větší máte šanci na získání další spolupráce v hodnotě 2000Kč.

 

Podmínky jsou následující:

- zašlete nám video obsahující jakýkoliv produkt z naši dílny Kulišárny

- může to být recenze, kde natočíte jen produkt. Může to být selfie video, kde natočíte sebe samu v našem oblečení. Může to být video Vašeho dítěte v akci v našem oblečení. Může to být prezentace produktů. Vaši fantazii se meze nekladou

- fotmát videa: natočené na výšku, max 30 vteřin

- sdílejte své video na svých profilech s označením stránky Kulišárny

- podepište souhlas s použitím videí za Vás a ostatní účastníky (tzn. kolik osob bude ve videu, tolik pošlete souhlasů)

- zašlete nám video na náš e-mail kulisarny.cz@seznam.cz, včetně podepsaných souhlasů a do předmětu napište VIDEO SPOLUPRÁCE 2023. Pokud video bude příliš velké, zašlete nám ho pomocí odkazu z uschovna.cz na uvedený e-mail.

- 1x měsíčně vybereme 1 video s jehož tvůrcem se domluvíme na natočení dalšího videa na produkty v hodnotě 2000Kč dle vlastního výběru. Výběr videa bude různý, formou losování, hlasování nebo dle našeho výběru...

   

Moc se těším na Vaše projekty a to, že uvidím naše produkty ve Vašich reálných životech na našich skutečných zákaznících.

 

Pokud nemáte od nás zatím žádné produkty a tato nabídka Vás zaujala, můžete využít kód VIDEO v košíku v objednávce a získáte 15% slevu na vše. Odkaz na náš web: https://www.kulisarny.cz/

 

Za tým Kulišáren Jitka